Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 03:15

Головна » 2018 » Травень » 11 » Зустріч з представниками РДА
Зустріч з представниками РДА
      11 травня 2018 року відбулася зустріч учнів 9-11 класів гімназії з головний спеціалістом служби у справах дітей РДА Гладким О. М., який провів бесіду на тему «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх», де наголосив, що правопорушення, здійснені неповнолітніми, - це небезпечне соціальне явище. У ході бесіди учні були проінформовані щодо невтішної статистики злочинів, яке здійснюється неповнолітніми та про наслідки до яких вони можуть привести.
           Також профконсультант Сокирянського районного центру зайнятості Баштова А. В. розкрила гімназистам тему «Професійна орієнтація молоді. Професійний вибір»та звернула увагу на умови правильного вибору професій.
          Методист-психолог РМК ВОМС Банар М. В. прочитала лекцію на тему «Дитячі залежності. Психологічні наслідки та особистість дитини».
          Директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Препелиця І. М. доповіла про шкідливий вплив Інтернет-простору на психічне та фізичне здоров'я дитини, формування відповідального ставлення до свого життя та здоров'я. Зазначила, що соціальні мережі сприяють тому, що діти перестають відчувати бажання спілкуватися в реальному світі з реальними людьми, звикаючи жити у власному мікросвіті з присутністю тільки віртуальних співрозмовників. Ірина Миколаївна підкреслила, що саме гармонійний розвиток особистості і високий рівень психічного здоров'я будуть забезпечені тоді, коли людина з дитинства житиме і розвиватиметься в умовах сприятливого психогігієнічного інформаційного середовища.

Переглядів: 143 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »