Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 03:35

Головна » 2015 » Квітень » 3 » Зустріч з поетом рідного краю В. В. Гандзієм з нагоди відзначення його 85-річчя.
     04 квітня 2015 року в Романковецькій гімназії проведено зустріч з поетом рідного краю, прозаїком, краєзнавцем, фольклористом, етнографом, членом Національної спілки журналістів України Василем Васильовичем Гандзієм з нагоди відзначення його 85-річчя.
    На захід завітали запрошені гості: В. Козак, голова Сокирянської районної ради, М. Мафтуляк, український композитор, хоровий диригент, член Національної Всеукраїнської спілки композиторів України, Заслужений працівник культури,    О.  Чорний, голова районної організації Національної спілки журналістів України, директор районного історичного музею, О.Мафтуляк, учитель музичної школи, педагогічний та учнівський колективи.
      Розпочалося свято з вітального слова директора гімназії
В. М. Степаненка. Він висловив вдячність за труд письменника, побажав довгих років життя, творчих успіхів. Грамотою районної ради нагородив ювіляра її голова В. Козак. Далі учасники свята прослухали літературно-музичну композицію у виконанні членів літературної студії «Джерельце», керівник Кельман Г. Г., учитель української мови та літератури. Також ученицею 11 класу Урядовою Тетяною представлена наукова робота за творчістю В. В. Гандзія.
      Багато теплих, вдячних, захоплених відгуків про Василя Васильовича того дня почули стіни гімназії. Адже під час зустрічі згадалися дитячі роки, робочі будні, святкові зустрічі та творчі доробки письменника.
Спогадами про співпрацю з Василем Васильовичем як активним громадським діячем поділилися Михайло та Ольга Мафтуляк, Олександр Чорний, які описали автора як невтомного та активного діяча.
     Хвилюючим став виступ самого ювіляра, який подякував за організоване свято і зачитав вірша, присвяченого юним гімназистам.
      Після завершення свята гості завітали до кабінету літератури рідного краю, літературно-меморіального музею К. Ф. Поповича.

Переглядів: 473 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2015  »