Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 24.08.2019, 11:32

Головна » 2018 » Березень » 16 » Зустріч з Миколою Ткачуком
Зустріч з Миколою Ткачуком
   Із ініціативи директора Романковецької гімназії Степаненка Валерія Михайловича 16 березня у Романковецькій гімназії ім. К. Ф. Поповича відбулася зустріч учнів із багаторазовим чемпіоном та рекордсменом України, Європи та Світу з гирьового спорту, випускником гімназії, Ткачуком Миколою Івановичем. Актова зала не вмістила всіх бажаючих зустрітися із знаменитістю.
   Микола розповів про своє життя поза стінами гімназії, про навчання, спортивні змагання, особисте життя. Учні гімназії засипали чемпіона питаннями про його мрії, подальші плани, дізналися раціон харчування і що надихає спортсмена на перемоги, чи спілкується із гімназійними друзями, і які уроки полюбляв, коли навчався в гімназії, особливо цікавили учнів подробиці зустрічі із Арнольдом Шварцнегером. Микола познайомив із своєю сім'єю дружиною Вікторією та донечкою Надійкою.
Чемпіон дав корисні поради що до занять спортом та навчання. Цінною порадою для майбутніх спортсменів було - гарно вчитися, особливу увагу приділяти іноземним мовам, георгафії та математиці.
     Учні Романковецької гімназії ім. К. Ф.Поповича багато цінного, цікавого та корисного взяли із цієї зустрічі. Вчителям було приємно зустрітися із своїм випускником. Дуже теплою та радісною була зустріч Миколи Івановича із його класним керівником Беженар Тетяною Серафимівною. Хлопчаки та юнаки ставали в чергу, щоб потиснути руку чемпіону – земляку, а дівчатка, щоб зробити селфі із чемпіоном.
    Педагогічний та учнівський колективи бажають Миколі здійснення всіх мрій та задумів, в майбутньому тільки перемог та Божого благословіння!

Переглядів: 139 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »