Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 25.08.2019, 08:36

Головна » 2019 » Лютий » 15 » Семінар-тренінг
Семінар-тренінг
З метою поширення серед населення інформації про дітей з особливими освітніми потребами, про напрямки і методи їхньої соціалізації та навчання в закладах освіти, а також для психологічної підтримки батьків дітей з особливими освітніми потребами, 15.02.2019 на базі ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К.Ф. Поповича» відбулося виїзне засідання з питань інклюзивної освіти.

На засідання були присутні адміністрації ЗЗСО та ЗДО району (директори, заступники, вихователі-методисти), вчителі інклюзивних класів, асистенти вчителів та психологи (фахівці команди супроводу); всі батьки особливих дітей, учні початкових та старших класів Романковецької гімназії.
Починок Анжела – головний спеціаліст управління освіти Чернівецької міської ради, Наход Наталя – методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради, Бинда Ліна – практичний психолог, арт-терапевт, член УСП ознайомили присутніх з різною інформацією, а саме:
 інформаційно-просвітницьким проектом з питань інклюзивної освіти «Чужих дітей не буває»,
 нормативно-правовою базою системи інклюзивної освіти,
 головними цінностями та принципами інклюзії,
 інклюзивною освітою як моделллю соціального устрою,
 командою психолого-педагогічного супроводу учня з особливими освітніми потребами,
 індивідуальною програмою розвитку учня з особливими освітніми потребами. Взаємодією команди психолого-педагогічного супроводу під час складання та реалізації ІПР,
 рекомендаціями щодо навчання і розвитку дітей з особливими освітніми потребами.
А також дали відповіді на численні запитання батьків, вчителів, адміністрацій навчальних закладів.

Переглядів: 84 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »