Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 04:09

Головна » 2018 » Травень » 2 » Семінар соціальних педагогів і психологів
Семінар соціальних педагогів і психологів

2 травня 2018 року у Романковецькій гімназії ім. К.Ф. Поповича відбувся семінар соціальних педагогів та практичних психологів з теми «Кібер-булінг: способи розпізнання і захист дитини», який провела соціальнийпедагог Малая В.В.

"Якщо ти байдужий до страждань інших,

ти не заслуговуєш називатися людиною"

Сааді (персидський поет)

На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках учнівської молоді.Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища як кіберг-булінг.

КІБЕР-БУЛІНГ - це новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо. Це соціальна проблема всього світу, однак вона ще зовсім не вивчена.

Як допомогти дітям упоратися з кібер-булінгом, захиститися, знайти правильні шляхи виходу з цієї ситуації - була основна задача семінару. Тут розглядалася теоретична сторона питання, заслухані виступи колег соціальних педагогів та методиста ВОМС Банар М.В. Наступним кроком була поїздка до Свято - Миколаївського монастиря, що на Галиці. Там групу психологічної служби зустрів монах Вінігдітк. Панувала тиша і душевний спокій,  кожен з присутніх задав сам собі дуже багато запитань… З вуст Вінігдітка дізналися про історію створення монастиря, про освіту Буковинського краю, і, головне, він зауважив, що психологи також мають справу з лікуванням дитячих душ, наскільки важливо знайти ключ допомоги дітям, вчасно підкласти плече та простягнути руку підтримки. У правильне русло направити потік інформації про добрі вчинки та любов до ближнього, і з Божим благословенням, правильними помислами допомагати дітям.

День зустрічі був насиченим, цікавим та інформативним. По закінченню семінару надані рекомендації, вироблений план стратегій щодо того, як безпечно почуватися у мережі-Інтернет.

Переглядів: 170 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »