Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 25.08.2019, 08:56

Головна » 2015 » Жовтень » 15 » Районне м/о вчителів українознавства на тему: «Застосування нестандартних форм навчання на уроках українознавства»

15 жовтня 2015 року на базі Романковецької гімназії пройшло засідання районного методичного об'єднання учителів  українознавства на тему «Застосування нестандартних форм навчання на уроках українознавства». Згідно з планом роботи учителем  українознавства Яковенко Г. В. проведено урок-тренінг у 9-Б класі «Щастя. Прагнення людини до нього. Родина – осередок щастя», підготовлено позакласний виховний захід у 8-А класі «Прийди, веснонько, прийди!», а також учениця 4(8)-Б класу Босак Настя презентувала захист науково-дослідницької  роботи «Костянтин Федорович Попович – науковець, літературознавець, громадсько-політичний діяч, письменник – уродженець села Романківці», керівники: Яковенко Г. В., учитель українознавства, Зла Н. Б., учитель історії Романковецької гімназії імені К. Ф. Поповича. Всі заходи спонукали учнів до філософський роздумів над життєвими проблемами, розвивали творчі здібності, виховували почуття прекрасного, вміння бачити незвичне у буденних речах. Також відбулася екскурсія навчальним закладом «Гімназія – мій дім, моя родина, моя маленька рідна Батьківщина», яку провела заступник директора з НВР Бабій А. П., екскурсія до літературно-меморіального музею К. Поповича, де зустріли гостей завідуюча музеєм      Зла Н. Б., екскурсоводи – учні 4(8)-Б класу. Учасники засідання зазначили, що проведені заходи підкреслили систему роботи гімназії, щодо формування громадянина – патріота та виховання в учнів життєвих цінностей.

Переглядів: 395 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »