Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 25.08.2019, 08:42

Головна » 2015 » Лютий » 13 » Районне м/о вчителів світової літератури на тему: "Робота з обдарованими учнями як напрямок інноваційної діяльності вчителя"

13 лютого 2015 року на базі Романковецької гімназії пройшло засідання районного методичного об'єднання учителів  світової літератури на тему «Робота з обдарованими учнями як напрямок інноваційної діяльності вчителя». Згідно з планом роботи учителями світової літератури: Романчук К. Ф. проведено урок у 5(9) класі на тему " Генріх Гейне - німецький поет- романтик. Збірка "Книга пісень"- видатне явище німецького романтизму, а також Беженар Т. С. підготовлено  літературну композицію «Хто сказав, що щастя це... ». Обоє заходів спонукали учнів до філософський роздумів над життєвими проблемами, розвивали творчі здібності , виховували почуття прекрасного, вміння бачити незвичне у буденних речах. Також відбулася екскурсія навчальним закладом «Гімназія – мій дім, моя родина, моя маленька рідна Батьківщина», яку провела заступник директора з НВР Бабій А. П., екскурсія до літературно-меморіального музею К. Поповича, де зустріли гостей завідуюча музеєм Зла Н. Б., екскурсоводи – учні 3(7)-Б класу. Учасники засідання зазначили, що проведені заходи підкреслили систему роботи гімназії, щодо формування громадянина – патріота та виховання в учнів життєвих цінностей.

Переглядів: 299 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2015  »