Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 04:20

Головна » 2016 » Вересень » 26 » Обласний турнір юних математиків
Обласний турнір юних математиків
24.09.2016 відбувся обласний турнір юних математиків Буковини. Нашу гімназію на цьому турнірі представила Шамбра Мирослава, учениця 11 класу, у складі збірної команди району «MixStar». Тренерами членів команди Сокирянського району виступили: Рябий С. І., вчитель математики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шебутинці, Вакарчук О. М., вчитель математики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Вашківці Вашковецької сільської ОТГ, Урсатій Л. М., вчитель математики нашої гімназії. Керівник команди - Рябий С. І. Виступи учасників турніру вражали своєю довершеністю, логічною послідовністю викладу та толерантним ставленням до опонентів. На найвищому рівні організовано і проведено турнір інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області під керівництвом Біляніна Г. І. Усе до дрібниць, з великою повагою і шаною до педагогів та учнів продумано Ольгою Ярославівною Біляніною, методистом науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППО, що забезпечило роботу всіх у комфортних умовах. До складу журi турніру під головуванням І. В. Жук, завідувача кафедри ІППО, кандидата педагогічних наук, ввійшли педагоги та методисти навчальних закладів Буковини. Від району у журі працювали: Вакарчук О. М., Урсатій Л. М. та Бурдейний О. О., вчитель математики Селищанського НВК. За результатами гри нашу команду "MixStar" нагороджено дипломом II ступеня.

Крім цього учасниця команди від нашої гімназії Шамбра Мирослава перемогла і в особистій першості. Вітаємо команду та особисто Шамбру Мирославу і її тренера Урсатій Л. М. з перемогою та бажаємо високих досягнень на всеукраїнських змаганнях.

Переглядів: 314 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2016  »