Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 24.08.2019, 12:16

Головна » 2017 » Листопад » 10 » Наступність
Наступність

В рамках наступності між ДНЗ «Чебурашка» та початковою ланкою Романковецької гімназії ім. К. Ф. Поповича учителька початкових класів Рудько А. М. провела відкритий урок з природознавства на тему: «Властивості води» з учнями 1-В класу.

Учні 1-Б класу разом з учителькою Тарабузан В. О. побували на цікавому уроці-подорожі з математики на тему: «Закріплення знань про склад числа 10. Складання рівностей за малюнком. Монета номіналом 10 к.» в рамках наступності між ДНЗ «Чебурашка» та початковою ланкою Романковецької гімназії ім. К. Ф. Поповича.

Адміністрація та вихователі ДНЗ «Чебурашка» побували на захоплюючому показовому уроці навчання грамоти (письмо) у 1-А класі на тему: «Письмо великої букви М. Порівняння великої букви М з Л та А. Письмо складів, слів і речення з великою буквою М», учителька Костюк Л. П.

«Духовне життя дитини повноцінне лише тоді, коли вона живе у світі гри,музики, фантазії та творчості. Без цього вона засушена квітка» - писав великий педагог В. О. Сухомлинський.
      Учасники спільного засідання методичного об´єднання “Дитинство” вчителів початкової ланки Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича та вихователів ДНЗ «Чебурашка» відвідали відкриті уроки у перших класах: «Властивості води», 1-В клас, уч. Рудько А. М., «Письмо великої букви М. Порівняння великої букви М з Л та А. Письмо складів, слів і речення з великою буквою М», 1-А клас, уч. Костюк Л. П., «Закріплення знань про склад числа 10. Складання рівностей за малюнком. Монета номіналом 10 к.», 1-Б клас, уч. Тарабузан В.О.
Під час круглого столу з теми: «Проблеми адаптації першокласників до навчання у гімназії та шляхи їх попередження і вирішення», заступник директора з НВР Степаненко Л. І. проаналізувала рівень шкільної адаптації та готовність дітей до навчання в гімназії станом на перше вересня та на перше листопада, а також наголосила на необхідності підготовки спільних рекомендацій. Учителі початкових класів Тарабузан Н. І., Цуркан Л. М., Коржовська Н. М., Банар З. І., Беженар Г. О. поділились власним досвідом з даної теми.
Вихователі ДНЗ «Чебурашка» та учителі початкових класів Романковецької гімназії ім. К.Ф. Поповича виробили спільні рекомендації, згідно з якими прикладуть всі зусилля, щоб найперші кроки, зроблені кожним малюком у шкільному світі, були для самої дитини і членів його сім'ї радісними і впевненими.

Переглядів: 173 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »