Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 03:31

Головна » 2016 » Листопад » 4 » "MixStar" нагороджено дипломом "За успішний дебют"
"MixStar" нагороджено дипломом "За успішний дебют"

З 31.10.2016 по 05.11.2016 у м. Чернівці пройшов ХІХ Всеукраїнський турнір юних математиків імені професора М.Й.Ядренка. Учасниками цього турніру стала команда "MixStar" - збірна команда учнів Сокирянського району та Вашковецької ОТГ. Членом команди, як уже зазначалось, є учениця 11-ого класу нашої гімназії Шамбра Мирослава, керівник Урсатій Л. М., вчитель математики. Цікавими і незабутніми стали дні перебування на турнірі такого високого рівня. У суботу, 05.11.2016, відбулося урочисте закриття ТУРНІРУ. Команду “MixStar” відзначено дипломом у номінації "За успішний дебют у ХІХ Всеукраїнському турнірі юних математиків імені професора М.Й. Ядренка". Враження - незабутні! Усі учасники відчули турботу про себе Біляніної Ольги Ярославівни, методиста Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Саме вона подбала про те, щоб діти, які відзначилися на турнірі юних математиків Буковини, змогли взяти участь у турнірі такого високого рівня. Вона організувала і підготовку учасників з науковцями, і подбала про відзнаку команд нашої області, а їх було аж 5. Учасники та керівники команд Чернівецької області нагороджені цінними подарунками, які вручила представник народного депутата – Родіка Тиміш. Переповнені емоціями від зіграних боїв, від зустрічей з великими математиками сьогодення, від нових знайомств з однолітками, від екскурсій містом, відвідування театру ім. Ольги Кобилянської діти поверталися додому. Стомлені, але ЩАСЛИВІ! Від усіх уасників нашої команди висловлюємо щиру вдячність Біляніному Григорію Івановичу, директору ОІППО Чернівецької області, Біляніній Ользі Ярославівні, методисту цього інституту, Сумарюку Михайлу Іллічу, тренеру команд області, Рябко Галині Іванівні, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА, Яковині Галині Іванівні, методисту відділу освіти, та всім, хто вболівав і підтримував!

Переглядів: 198 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »