Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 24.08.2019, 10:43

Головна » 2017 » Лютий » 21 » Гімназія гостинно приймала учителів математики району
Гімназія гостинно приймала учителів математики району

21.02.2017 на базі гімназії відбулося засідання районного методичного об'єднання учителів математики на тему: "Робота зі здібними та обдароавними учнями на уроках математики і в позаурочний час". У рамках цього заходу проведено: урок геометрії у 5(9)-А класі учителем математики Ганіною М. І. (кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", педагогічне звання "старший вчитель"); позаурочний захід "Жінки-математики" з учнями 10 класу Бабій Г. П., учителем першої категорії; конференція  за підсумками роботи секції "Математика" наукового об'єднання гімназії "Пошук" керівником цієї секції, Заслуженим учителем України, вчителем-методистом Харабарою В. П.  Галина Іванівна Яковина, методист відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА, й усі присутні вчителі відзначили високий рівень проведених заходів, а також високу результативність виступу учнів гімназії на районному та обласному рівнях. Відповідно до плану роботи розглянуто ряд важливих питань, зокрема: як створити банк даних обдарованості з математики, як працювати з такими учнями, а також як забезпечити участь учнів району в обласному турнірі юних математиків на наступний рік, як організувати і провести Міжнародний конкурс "Кенгуру". Усі залишилися з гарними враженнями і приємними спогадами.

Переглядів: 148 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »