Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 23.08.2019, 15:30

Головна » 2018 » Жовтень » 22 » Лінійка
Лінійка
     22.10.2018 у Романковецькій гімназії ім. К. Ф. Поповича відбулася загальногімназійна лінійка з нагоди відзначення переможців різних видів змагань та конкурсів. До нас завітали почесні гості: заступник голови Сокирянської районної державної адміністрації Тарасова Ірина Прокопівна, голова районної ради Козак В. В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА Рябко Г. І. а приводом для цього стало кілька подій:
    29.09.2018 відбувся обласний турнір юних біологів Буковини. У турнірі учні показали здатність вирішувати складні біологічні завдання, працювати в команді, аргументовано відстоювати свою думку на конкретні проблеми, вести наукові дискусії, опонувати та рецензувати відповіді інших команд. У змаганнях взяли участь 7 команд, серед яких команда Сокирянського району «Гроно калинове», до складу якої ввійшло двоє учнів гімназії, одинадцятикласниці Станішевська Лілія та Босак Настя. Тренер – Азімова В. С., учитель біології гімназії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист. У результаті «Гроно калинове» має ІІІ місце.
13 жовтня 2018 року відбулися ІІІ обласні ігри турніру юних математиків Буковини. Сокирянський район представила збірна команда ЗЗСО Сокирянського району «MixStar». До її складу ввійшли учні Романковецької гімназії ім. К. Ф. Поповича: Банасяк Марія, учениця 10 класу, тренер Урсатій Любов Михайлівна, Рудько Вадим, учень 10 класу, тренер Харабара Василь Петрович, Щербатий Павло, учень 11 класу, тренер Ганіна Марія Іванівна.
     Усього в іграх брали участь 13 команд зі всієї області. У цікавих, захоплюючих змаганнях наша команда перемогла у чвертьфіналі, півфіналі, а згодом і в фінальних іграх.
Перемогу у фіналі отримала саме команда «MixStar» (Сокирянський район), яка набрала найбільшу кількість балів.
      У індивідуальному заліку Щербатий Павло посів ІІІ місце, Банасяк Марія – V.
Такий високий результат забезпечила наполеглива робота вчителів математики гімназії: Харабари Василя Петровича, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, вчителя-методиста, Заслуженого вчителя УРСР, Урсатій Любові Михайлівни, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, вчителя–методиста, Ганіної Марії Іванівни, спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, старшого учителя та учнів команди «MixStar».
Приємно відзначити, що гімназійний спортивний зірковий Олімп, який складався з чемпіонів України, Європи та світу: Лисого Віталія (боротьба дзюдо), Ткачука Миколи (гирьовий спорт), Грейцара Максима (кік-боксинг)
12-14.10.2018 у м. Чернігові відбулися змагання на кубок України з пауерліфтингу. Серед юнаків до 17 років Максим здобув перемогу у становій тязі та встановив рекорди України та Європи, виконав норматив Майстра спорту України.
     Займається Максим у спортивному клубі «POWER ENERGI» м. Новодністровськ. Тренер Коваль Вадим Іванович.
Щиро вітаємо переможців і бажаємо досягати ще більших висот!
     А на завершення лінійки учні отримали подарунок із зони проведення АТО – прапор з підписами воїнів-захисників. Це привіт у відповідь за надіслані подарунки-гостинці від учнів гімназії, які передав на Схід заступник директора з НВР ЗЗСО с. Ломаченці, волонтер Самусь В. П.

Переглядів: 171 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »