Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 25.08.2019, 08:47

Головна » 2019 » Січень » 21 » І етап захисту науково-дослідницьких робіт
І етап захисту науково-дослідницьких робіт
  21 січня 2019 року на базі Романковецької гімназії проведено підсумкове засідання конкурсу-захисту науково-дослідних робіт.   На засіданні були присутні учні та вчителі Романковецької гімназії, Вітрянського НВК, члени журі:
  Харабара В. П.– учитель математики Романковецької гімназії;
  Лиса М. М. - учитель хімії Романковецької гімназії;
  Азімова В. С. - учитель біології Романковецької гімназії;
 Кельман Г. Г. - учитель української мови і літератури Романковецької гімназії;
Беженар Т. С. - учитель світової літератури Романковецької гімназії;
Каруценко В. Т. - учитель географії Романковецької гімназії;
Участь у І етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт взяло 8 секцій наукового об’єднання «Пошук» Романковецької гімназії та 1 секція Вітрянського НВК:
1. Секція «Математики», керівник Харабара В. П., виконавець Банасяк Марія,
учениця 10 класу із роботою «Середні значення величин у математиці».
2. Секція «Історичне краєзнавство», тема наукової роботи : «К. Ф. Поповича - двічі академік», керівник Зла Н.Б., виконавець Кушнір Єлизавета, учениця 11 класу.
3. Секція «Всесвітня література», керівник Беженар Т. С., виконавець Руснак Аміна, тема наукової роботи: «Валеологічний дискурс зарубіжної літератури (від Античності до XX ст.»).
4. Секція «Лісознавство» із темою наукової роботи: «Частота патологій зору у школярів та вплив на неї факторів зовнішнього середовища», виконавець Станішевська Лілія, учениця 11 класу, керівник Азімова В. С.
5. Секція «Хімія», керівник Лиса М. М., виконавець Босак Настя, учениця 11 класу із темою «Аналіз забрудників у стічних водах».
6. Секція «Метеорологія», виконавець Цап Альона, учениця 8 класу, тема наукової роботи «Зміна температурних показників на сході Прут-Дністровського межиріччя початку ХХІ століття», керівник Каруценко В. Т.
7. Секція «Історія» із темою наукової роботи: «Еміграційні процеси на Буковині», керівник Кремінський В. О., виконавець учень10 класу Кремінський Микола.
8. Секція «Літературна творчість» із темою наукової роботи: «Поетична творчість Марії Василівни Матіос» керівник Кельман Г. Г., вчитель української мови та літератури, виконавець учень 11 класу Щербатий Павло.
9. Секція «Біологія», виконавець Зелінська К., керівник Герасимчук М. Г., вчитель біології та хімії Вітрянського НВК.
Згідно з рішенням журі 7 секцій наукового об’єднання «Пошук» Романковецької гімназії та 1 секція Вітрянського НВК стали переможцями І етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт і братимуть участь у ІІ етапі.

Переглядів: 114 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2019  »