Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 03:13

Головна » 2012 » Жовтень » 5 » День учителя
День учителя

Один з найважливіших шляхів розвитку учнівського самоврядування в  Романковецькій гімназії полягає в тому, щоб перенести центр ваги з традиційних, безпосередньо гімназійних проблем (підвищення якості навчання, зміцнення дисципліни, виховання відповідального ставлення до роботи) на питання підготовки дітей до дорослого самостійного життя, до самостійного прийняття рішень, відповідальності, пошуку компромісів, терпіння і терпимості. Саме з такою метою  у гімназії традиційно проводиться на День учителя День самоврядування. Учні-дублери разом з вчителями-предметниками, класним  керівниками, адміністрацією протягом тижня ретельно готувалися до проведення уроків, вивчали посадові обов’язки працівників закладу.

Цей день розпочався незвичайно, по святковому, урочисто. Кожного педагога при вході в фойє зустрічали учні гімназії, даруючи вітальні емблемки з написом «З Днем вчителя!» На святковій лінійці звучали вітання на честь педагогів з нагоди свята. Поздоровили також дублери адміністрації гімназії.

До уваги вчителів була організована виставка вітальних стінгазет  «Світло серця даруємо Вам …», яку підготували учні 5-11 класів.

І ось перший урок … Учні-дублери та вчителі розійшлися по класних кабінетах «сіяти» добре та мудре. Дублери адміністрації приступили до виконання посадових обов’язків адміністрації закладу. На великій перерві в учительській відбулася нарада учнів-дублерів, на якій було проаналізовано процес проведення уроків та зроблено відповідні висновки.

Своїми враженнями поділилися лідери учнівського самоврядування:

Я проводила урок англійської мови у 5-му класі, – сказала Бабій Роксолана, учениця 10-А класу. – Скажу чесно, було нелегко, але раділа з того, що учні виявилися привітними та розумними дітьми. П’ятикласники з цікавістю виконували всі завдання, були активними, грали в ігри разом зі мною.

Ще раз переконалася, що професія вчителя вимагає компетентності, вміння і бажання знаходити підхід до кожного із учнів, бути терплячими слухачами та мудрими порадниками,  – відмітила Продан Єлизавета, учениця 11-А класу. – Я проводила уроки в другокласників, які мене вразили своєю безпосередністю та бажанням вчитися.

Мушу визнати, що бути директором не так вже й просто. Це дуже відповідальна й клопітка робота, – зауважив Тарабузан Назар,  голова ради учнівського самоврядування, дублер директора гімназії. – Ми очікували, що цей день пройде легко і весело. Але до кінця  ми були дуже змучені. Після уроків розпочався святковий концерт «Учитель TV», на якому звучало багато приємних слів, побажань та чудових пісень.

Переглядів: 392 | Додав: Gimnaz_rom | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2012  »