Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 25.02.2020, 02:06

Головна » Архів матеріалів

Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням, це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є засвідченням справжнього патріотичного подвигу, який ми пам'ятаємо та присвятили виховний захід на тему «Україна – країна нескорених!» Цей захід пілготували учні 9-А класу разом зі своїм класним керівником Кельман Г. Г., педагогом-організатором Лисою О. А.

Ти пам’ятаєш як горів Майдан?
... Переглянути

Переглядів: 25 | Додав: Gimnaz_rom | Дата: 21.11.2019 | Коментарі (0)

Лекції на тему:

"Погляд в майбутнє крізь призму педагогіки гри";

"Освітній потенціал гри з LEGO";

"Методика компетентнісного навчання "Шість цеглинок".

Переглядів: 32 | Додав: Gimnaz_rom | Дата: 28.10.2019 | Коментарі (0)

Сьогодні, 15.10.2019, до ОНЗ “Романковецька гімназія ім.К.Ф.Поповича” завітали наші випускники, курсанти І та ІІ курсів Університету державної фіскальної служби України, факультету підготовки, передпідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції з метою профорієнтаційної роботи. Вони ознайомлювали наших майбутніх випускників з цікавою інформацією, презентували відеоролик про свій університет, також принесли буклети і плакат, який ми розмістили на стенді. Сподіваємось, що ця інформація для учнів стала корисною і на наступний рік з ОНЗ “Романковецька гімназія ім.  К. Ф. Поповича"  майбутніх курсантів ФПМ стане більше.

... Переглянути

Переглядів: 62 | Додав: Gimnaz_rom | Дата: 16.10.2019 | Коментарі (0)

11.10.2019 у гімназії відбувся святковий концерт з нагоди Дня захисника України. Приємна атмосфера, щирі посмішки, теплі слова зігрівали присутніх на заході. На превеликий жаль, з запрошених мав змогу прийти тільки один - Гангала Олексій Миколайович, учасник АТО.  Кожен виступ мав свою родзинку: Пастушок Д., Лянга В. вразили своїм співом, учні 8-А, 7-х класів - запальними танцями, Ткачук Л. - чудовим декамуванням, рій "Нащадки козацької слави" -  бойовим духом та фізичною підготовкою, учні 6-Б класу продемонстрували свою акторську майстерність. Зібрала на сцені всіх учасників дійства фінальна пісня, яку виконали Даник, Віталіна та Ксенія Анатоліївна.

... Переглянути

Переглядів: 72 | Додав: Gimnaz_rom | Дата: 11.10.2019 | Коментарі (0)

27 вересня головний спеціаліст відділу «Сокирянське бюро правової допомоги» Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової дороги, Івасюк Олександра Романівна, провела з учнями 5-6-х класів урок на тему: «Я маю право».

... Переглянути

Переглядів: 41 | Додав: Gimnaz_rom | Дата: 27.09.2019 | Коментарі (0)

З метою виховання поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Великої Вітчизняної війни боровся за свободу своєї країни, свого народу не шкодуючи ні сил, ні власного життя. 23.09 2019 у ОНЗ «Романковецька гімназія ім. К. Ф. Поповича» проведено ряд заходів з нагоди відзначення Дня партизанської слави. Розпочався день із загальногімназійної лінійки, яку підготували учні 7(11) класу разом з педагогом-організатором Лисою О. А. Щорічно на це свято запрошеним був партизан-підпільник Вахнован М. К., але вже третій рік, за станом здоров’я, він не має можливості бути присутнім у нашій гімназії. Тому вже стало традиційним, що в цей день учні відвідують ветерана вдома. Цікаво послухати спогади Миколи Костянтиновича. А його побажання у такому поважному віці звучать, як заповіт: «Навчайтесь, бо тільки грамотна молодь має шанс побудувати щасливе майбутнє!»
У цей день ми складаємо шану патріотам — і тим, хто не дожив до наших днів, і тим ... Переглянути
Переглядів: 44 | Додав: Gimnaz_rom | Дата: 23.09.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 67 68 »
«  Лютий 2020  »