Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 10.12.2019, 07:43

Романковецька гімназія ім.К.Ф.Поповича

Меню сайту
Форма входу
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 358
Радіо
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
Веб-сайти вчителів

Лянга Валентина Вікторівна

Азімова Вікторія Степанівна

Федоришина Ірина Михайлівна

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо учнів

2016/2017 н. р.

ВІТАЄМО

переможців ІІ етапу

Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

1) Рудько Вадим, 4(8) кл.- І місце, англійська мова,

                                                           вчитель Зубаль Є. А;
2) Щербатий Павло, 5(9)-А -І місце, англійська мова,

                                                        вчитель Зубаль Є. А;
3) Станішевська Лілія, 5(9)-Б -ІІ місце,  англійська мова,
                                                       вчитель Бабій А.П.;
4) Хрущовська Ельвіна, 10- І  місце, англійська мова,
                                                       вчитель Заяц Л.П.;

5) Хрущовська Ельвіна, 10 - ІІ місце,  екологія, 

                                                 вчитель Кувіла Ю. М.;

6)Шамбра Мирослава, 11 кл. ІІІ  місце, хімія,

 вчитель Лиса М.М;

7)Щербатий Павло, 5(9)-А -ІІІ місце, хімія,

вчитель Лиса М.М;

8) Руснак Аміна,  5(9)-Б кл. І  місце, зарубіжна література, 

                                                вчитель Беженар Т. С.;
9) Кедрик Юлія, 10 кл. ІІ місце, зарубіжна література, 

                                                вчитель Романчук К.Ф.;
 10) Шамбра Авеліеа, 11 кл. І  місце, географія, 

                                         вчитель Каруценко В.Т.;

11)  Шамбра Мирослава, 11 кл. ІІ  місце, біологія, 

                                      вчитель Азімова В. С.; 

12) Хрущовський Максим, 10 кл. І місце, інформатика, 

                                              вчитель Харабара Є. А.;

13) Пшеничко Дмитро, 10 кл. І  місце, астрономія,

                                         вчитель Федоришина І. М.

14) Урсул Олексій, 11 кл. ІІ  місце, астрономія,

                                         вчитель Федоришина І. М.

15) Кремінський Микола, 4(8)кл. І  місце, інформаційні технології,

                                         вчитель Харабара Є. А.

2015/2016 н. р.

Вітаємо переможців ІІ етапу 

Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

1) Кльоб Наталія, 11 кл.- ІІ місце, англійська мова,

                                                           вчитель Зубаль Є. А;
2) Щербатий Павло, 4(8)-А -ІІ місце, англійська мова,

                                                        вчитель Зубаль Є. А;

3) Кушнір Анастасія, 11 кл. - ІІ місце,  екологія, 

                                                 вчитель Кувіла Ю. М.;

4) Шамбра Мирослава, 10 кл. ІІ  місце, екологія, 

                                              вчитель Кувіла Ю. М.;

5) Босак Настя, 8 кл. ІІІ місце, українська мова та література, 

                                                        вчитель Кувіла Г. П.;

6) Хрущовська Ельвіна, 9 кл. ІІІ  місце, українська мова та література, 

                                                         вчитель Хрущовська І. С.;

7) Олійник Діана, 11 кл. І  місце,  українська мова та література, 

                                                          вчитель Хрущовська І. С.;       

8) Бажан Олександра, 10 кл. ІІІ  місце, українська мова та література,

                                                        вчитель Видиш А. М.;

9) Урсул Олексій,  10 кл. ІІ  місце, історія,

                                                         вчитель Зла Н. Б.;

10 ) Кльоб Наталія, 11 кл. ІІІ  місце, історія,

                                                 вчитель Кремінський В. О.;

11) Руснак Аміна,  8 кл. ІІ  місце, зарубіжна література, 

                                                вчитель Беженар Т. С.;

12) Олійник Діана,  11 кл. ІІІ  місце, зарубіжна література, 

                                             вчитель Беженар Т. С.; 

13) Бажан Олександра, 10 кл. ІІІ  місце, біологія, 

                                         вчитель Азімова В. С.;

14) Кльоб Наталія, 11 кл. ІІ  місце, біологія, 

                                      вчитель Азімова В. С.;

15) Шамбра Мирослава,  10 кл. І  місце, математика, 

                                         вчитель Урсатій Л. М.;

16) Кушнір Анастасія, 11 кл. І місце, математика, 

                                      вчитель Харабара В. П.;

17) Бельський Артем, 11 кл. І місце, інформатика, 

                                    вчитель Харабара Є. А.;

18) Шамбра Мирослава, 10 кл. ІІІ  місце, інформатика,

                                         вчитель Харабара Є. А.

                                               

        2014/2015 н. р.

 Вітаємо

переможців ІІ етапу

Всеукраїнських олімпіад

з базових дисциплін 

Бажан Олександра, 5(9) кл.- І місце,

                             українська мова та література, вчитель Видиш А. М.;

Матковський Богдан, 8-Б кл.- І місце,

                         українська мова та література, вчитель Хрущовська І. С.;

Олійник Діана, 10 кл.- ІІ місце,

                         українська мова та література, вчитель Хрущовська І. С.;

Руснак Аміна, 3(7)-Б кл.- ІІІ місце,

                           українська мова та література, вчитель Кувіла Г. П.;

Урядова Тетяна, 11 кл.- ІІІ місце,

                           українська мова та література, вчитель Кельман Г. Г.;
Кедрик Юлія, 4(8) кл. - І місце,

                            біологія, вчитель Степаненко В. М.;

Бажан Олександра, 5(9) кл. - ІІІ місце,

                               біологія, вчитель Азімова В. С.;

 Шамбра Мирослава, 5(9) кл.- І місце,

                               математика,вчитель Урсатій Л. М.;

Кушнір Анастасія, 10 кл.- ІІІ місце,

                                       математики, вчитель Харабара В. П.;

Шевчук Оксана, 11 кл.- І місце,

                                       екологія, вчитель Кувіла Ю. М.;
Кушнір Анастасія, 10 кл.- ІІІ місце,

                                    екологія, вчитель Кувіла Ю. М.;

Матковський Богдан, 8-Б кл.- І місце, 

                                     англійська мова, вчитель Бабій А. П.;
Кльоб Наталія, 10 кл., - І місце,

                                    англійська мова, вчитель Зубалб Є. А.;
Мотрюк Анастасія, 5(9) кл. - ІІІ місце,

                                   географія, вчитель Каруценко В.Т.;
Шевчук Оксана, 11 кл. -ІІІ місце,

                                   географія, вчитель Каруценко В. Т.;
Бельський Артем, 10 кл.- І місце,

                                   інформатика, вчитель Харабара Є.А.;
Бажан Олександра, 5(9) кл. - ІІІ місце,

                                  інформатика, Харабара Є. А.;
Симак Неля, 11 кл.- ІІ місце,

                                              історія, Зла Н. Б.,
Лиса Вікторія, 11 кл. - ІІ місце, 
правознавство, Зла Л. В.





 

 

 



 

 
 

 

Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Прогноз погоди
Пошук
Архів записів
Освіта
Педагогічна преса

Романківці 2019