Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 10.12.2019, 07:59

Романковецька гімназія ім.К.Ф.Поповича

Меню сайту
Форма входу
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 358
Радіо
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
Веб-сайти вчителів

Лянга Валентина Вікторівна

Азімова Вікторія Степанівна

Федоришина Ірина Михайлівна

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможців ІІІ етапу

2017/2018
Вітаємо переможців
у ІІІ етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика,
у ІІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2017/2018 н. р.

Хрущовську Ельвіну, ученицю 11 класу - ІІІ місце (вчитель Хрущовська І. С.);

Житарюк Софію, ученицю 3-Б класу - ІІІ місце (вчитель Банар З. І.);

Кузему Олесю, ученицю 4-Б класу - ІІ місце (вчитель Нікуліца Г. В.);

Тарабузан Тетяну, ученицю 1(5)-Б класу - ІІ місце (вчитель Кувіла Г. П.);

Матковського Богдана, учня 11 класу - ІІ місце (вчитель Хрущовська І. С.).

Вітаємо
переможця ІІ етапу( обласного) етапу
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів БМАН

Кедрик Юлію, 11 кл.- ІІІ місце, вчитель географії Каруценко В.Т.

2016/2017
Вітаємо переможців
у ІІІ етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика,
у ІІІ етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2016/2017 н. р.

Хрущовську Ельвіну, ученицю 10 класу - І, ІІІ місце (вчитель Хрущовська І. С.)

Войну Ярославу, ученицю 1(5) класу – ІІ місце (вчитель Хрущовська І. С.)
Доготар Андрія, учня 2(6) класу – ІІІ місце (вчитель Хрущовська І. С.)
Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
Шамбра Мирославу, 11 кл. - ІІІ місце, математика, вчитель Урсатій Л.М.
 
2015/2016 н.р.
Вітаємо
переможців ІІ етапу( обласного) етапу
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів МАН:
1. Кльоб Наталію, 11 кл.- І місце, вчитель біології Азімова В. С.
2. Кедрик Юлію, 5(9) кл.- ІІІ місце, вчитель географії Каруценко В.Т.;
3. Кушнір Анастасію, 11 кл.- ІІІ місце, вчитель математики Харабара В. П.;
4. Хрущовську Ельвіну, 9-Б кл.- ІІІ місце, вчитель української мови та літератури Кельман Г. Г.

 

 

 
2015/2016 н. р.

Вітаємо переможця ІІІ етапу (обласного)

VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентськоїмолоді

імені  Тараса Шевченка

Олійник Діану, 11 клас, ІІІ місце, 
 
вчитель Хрущовська І. С.
 
2015/2016 н. р.
 
Вітаємо
переможців ІІІ етапу (обласного)
Всеукраїнських олімпіад
з базових дисциплін
 
Бельського Артема, учня 11 класу, ІІІ місце- інформатика,
вчитель Харабара Є.А.;
Шамбру Мирославу, ученицю 10 класу, ІІІ місце, математика,
вчитель Урсатій Л. М.
 
 
 
2014/2015 н.р.
Вітаємо
переможця ІІ етапу( обласного) етапу
конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів МАН
Шевчук Оксану, 11 кл.- ІІІ місце, вчитель географії Каруценко В.Т.


Вітаємо
переможця XV-го Міжнародного конкурсу
ім. Петра Яцика

Хрущовську Ельвіну, 8-Б кл.- ІІІ місце,
вчитель Хрущовська І.С.

Вітаємо
переможця інтернет-олімпіади з історії
Симак Нелю, 11 кл.- І місце,
вчитель Зла Н. Б.


Вітаємо
переможців ІІІ етапу
міжнародного конкурсу з українознавства
Бабій Олена, 5(9) кл.-ІІІ місце, вчитель Яковенко Г.В.;
Кльоб Наталія, 10 кл.- ІІІ місце, вчитель Яковенко Г. В.;
Шевчук Оксана, 11 кл.- ІІІ місце, вчитель Яковенко.


2014/2015 н.р.
Вітаємо
переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
Бажан Олександра, 5(9) кл.- ІІІ місце, українська мова і література, вчитель Видиш А. М.;
Симак Неля, 11 кл. - ІІІ місце,
історія, вчитель Зла Н. Б.

2013/2014 н.р.
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
   Бабій Роксолану, 11 кл. - ІІІ місце  англійська мова, вчитель Бабій А.П. ;
  Шамбра Мирославу, 4(8) кл. - ІІ місце, математика, вчитель Урсатій Л.М.;
 Бабій Юлію, 11 кл. – ІІ місце, педагогіка і психологія, психолог Продан М.В.;
 Брижак Христину, 5(9) кл. - І місце, світова література, вчитель Беженар Т.С.
 Шевчук Оксану, 10 кл.- ІІІ місце, географія, вчитель Каруценко В.Т.
 Шевчук Оксану, 10кл. – ІІІ місце, екологія,вчитель Кувіла Ю.М.;
 Бажан Олександру, 4(8) кл. –ІІ місце, українська мова та література,  вчитель Видиш А.М.;
 Олійник Діану, 5(9) кл. – ІІ місце, українська мова та література,  вчитель Хрущовська І.С.;
 Бабій Роксолану, 11 кл. – ІІ місце, українська мова та література, вчитель Видиш А.М.;
 Симак Нелю, 10 кл. – ІІІ місце, історія ,  вчитель Зла Н.Б.;
 Брижак Христину, 5(9) кл. - ІІ місце, біологія, вчитель Азімова В.С.;
 Шамбру Мирославу, 8 кл. - ІІІ місце, хімія,  вчитель Лиса М.М.;
2013/2014 н.р.
Вітаємо
переможців ІІ етапу(обласного) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН 
 Бабій Роксолану, 11 кл. – ІІ місце, секція"математика",   вчитель Харабара В.П.;
 Симак Нелю, 10 кл. - ІІІ місце, секція"історичне краєзнавство",  вчитель Зла Н.Б.;
  Урядову Тетяну, 10 кл. - ІІІ місце, секція"мовознавство",  вчитель Кельман Г.Г.;
 
 
 
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Прогноз погоди
Пошук
Архів записів
Освіта
Педагогічна преса

Романківці 2019