Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.04.2020, 18:33

Романковецька гімназія ім.К.Ф.Поповича

Меню сайту
Форма входу
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 362
Радіо
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
Веб-сайти вчителів

Лянга Валентина Вікторівна

Азімова Вікторія Степанівна

Федоришина Ірина Михайлівна

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Переможців ІІ етапу

2019/2020

2018/2019

Вітаємо переможців
ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2018 / 2019 р.
 
1. Москалюк Богдан, уч. 9 кл. ІІІ м. – математика, вчитель Степаненко Л. І.;
2. Щербатий Павло, уч. 11 кл. І м. – англійська мова, вчитель Зубаль Є.А.;
3. Стан Ростислав, уч. 7 кл. ІІ м. – математика, вчитель Урсатій Л. М.;
4. Станішевська Лілія, уч. 11 кл. ІІ м. - біологія, вчитель Азімова В. С.;
5. Шатрюк Єлизавета, уч. 8 кл. ІІ м. – трудове навчання, вчитель Редько А. Г.;
6. Цап Альона, уч. 8 кл. І м. – укр. мова і літератури, вчитель Хрущовська І.С.;
7. Руснак Аміна, уч. 11кл. І м. – зарубіжна література, вчитель Беженар Т. С.;
8. Тарабузан Тарас, уч. 10 кл. ІІ м. – укр. мова і літератури, вчитель Тарабузан А.М.;
9. Щербатий Павло, уч. 11 кл. ІІІ м. – укр. мова і літератури, вчитель Кельман Г.Г.;
10. Станішевська Лілія, уч. 11 кл. ІІІ м. – економіка, вчитель Бабій Г.П.;
11. Банасюк Марія, уч. 10 кл. ІІІ м. – англійська мова, вчитель Зубаль Є. А.;
12. Станішевська Лілія, уч. 11 кл. ІІІ м. - історія, вчитель Зла Н.Б.;
13. Рудько Вадим, уч. 10 кл. ІІІ м. – правознавство, вчитель Зла Н.Б.;
14. Євань Іванна, уч. 10 кл. І м. –.зарубіжна література, вчитель Беженар Т. С.;
15. Бабій Світлана, уч. 9 кл. ІІІ м. – англійська мова, вчитель Бабій А.П.;
16. Метрусь-Марущак Надія, уч. 8 кл. І м. – біологія, вчитель Азімова В. С.;
17. Цап Альона, уч. 8 кл. ІІ м. – географія, вчитель Каруценко В.Т.;
18. Москалюк Богдан, уч. 9 кл. ІІІ м. – інформ. технол., Кувіла Ю.М.;
19. Цап Альона, уч. 8 кл. ІІІ м. –. – історія, вчитель Зла Н.Б.;
20. Кремінський Микола, уч. 10 кл. ІІІ м. – інформатика, вчитель Харабара Є. А.;
21. Шамбра Давуд, уч. 6 кл. ІІІ м. – математика, вчитель Урсатій Л.М.;
22. Кремінський Микола, уч. 10 кл. І м. - інформ. технолнологій, вчитель Харабара Є. А.;
23. Тарабузан Тарас, уч. 10 кл. ІІ м. – хімія, вчитель Лиса М.М.;
24. Рудько Вадим, уч. 10 кл. ІІІ м. – історія, вчитель Зла Н.Б.;
25. Погребняк Валерія, уч. 11 кл. І м. – екологія, вчитель Кувіла Ю.М.;
26. Цап Альона, уч. 8 кл. ІІ м. – англійська мова, вчитель Бабій А.П.;
27. Лянга Сергій, уч. 10 кл. ІІ м. – трудове навчання, вчитель Редько А. Г.;
28. Євань Іванна, уч. 10 кл. І м. – географія, вчитель Каруценко В.Т.;
29. Щербатий Павло, уч. 11 кл. І м. – фізика, вчитель Федоришина І.М.;
30. Кедрик Діана, уч. 9 кл. ІІІ м. – зарубіжна література Романчук К.Ф.;
31. Кушнір Єлизавета, уч. 11 кл. ІІ м. – географія, вчитель Каруценко В.Т.;
32. Щербатий Павло, уч. 11 кл. І м. – математика, вчитель Ганіна М.І.;
33. Рудько Вадим, уч. 10 кл. І м. – математика, вчитель Харабара В.П.;
34. Москалюк Богдан, уч. 9 кл. ІІІ м. – інформатика, вчитель Кувіла Ю.М.;
35. Москалюк Богдан, уч. 9 кл. ІІ м. – трудове навчання, вчитель Редько А. Г.;
36. Станішевська Лілія, уч. 11 кл. ІІІ м. - правознавство, вчитель Зла Н.Б.;
37. Война Ярослава, уч. 7 кл. ІІІ м. - укр. мова і літ. , вчитель Хрущовська І.С.

2017/2018

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

 

 

 

                                               

Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Прогноз погоди
Пошук
Архів записів
Освіта
Педагогічна преса

Романківці 2020