Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 19.08.2019, 03:11

Романковецька гімназія ім.К.Ф.Поповича

Меню сайту
Форма входу
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 356
Радіо
www.radiobells.com #radiobells_script_hash
Веб-сайти вчителів

Лянга Валентина Вікторівна

Азімова Вікторія Степанівна

Федоришина Ірина Михайлівна

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

На променях слави

2016/2017
 
Хрущовська Ельвіна, учениця 10 класу переможець обласних етапів ХVІІ Міжнародного конкурсу ім. П. Яцика, VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2016/2017 н. р. - І, ІІІ місця. Вчитель Хрущовська І. С.
 
 
 
Шамбра Мирослава, учениця 11 класу переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики - ІІІ місце. Вчитель Урсатій Л. М.
 
 
 
2015/2016 н. р.
Кувіла Олеся, учениця 5(9) класу, переможець (ІІ місце) обласного етапу дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), змагання «Стрільба»
Керівник Степаненко О. В., учитель ЗВ, «спеціаліст ІІ категорії»
 
Шамбра Мирослава, учениця 10 класу,  переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики;
переможець (ІІ місце) у обласному турнірі юних математиків, 2016 р.
Керівник Урсатій Л. М., вчитель математики«спеціаліст вищої категорії», вчитель-методист.
 
 
Кльоб Наталія, учениця 11 класу переможець ІІ етапу (обласного) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
Керівник Азімова В. С., учитель біології, "спеціаліст вищої категорії", учитель-методист.
 
 
Хрущовська Ельвіна, учениця 9-Б класу,  переможець (І місце) обласного туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді
"Моя Батьківщина - Україна"
Керівник Зла Л. В.,учитель історії,  «спеціаліст другої категорії»
 
Кльоб Наталія, учениця 11 класу,  переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з українознавства
Керівник Яковенко Г. В., учитель українознавства, «спеціаліст вищої категорії», старший вчитель 
 
Бельський Артем, учень 11 класу, переможець (ІІ місце) обласного конкурсу юних  WEB-дизайнерів та користувачів ПК, 2016 р.
Керівник Харабара Є. А. учитель інформатики, «спеціаліст ІІ категорії»
 
 
 
Бабій Валерія, учениця 2-Б класу, лауреат обласного етапу конкурсу новорічно-різдвяної композиції «Живи, ялинко»
Керівник Нікуліца Г. В., учитель початкових класів, «спеціаліст І категорії» 
 
Олійник Діана, учениця 11 класу, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу, учасник ІV  Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка
Керівник Хрущовська І. С., учитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої категорії»,  старший учитель         
 
 
Кедрик Юлія, учениця 5(9)  класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАН (секція «Географічне краєзнавство»)
Керівник Каруценко В. Т., учитель географії,  «спеціаліст вищої категорії», вчитель-методист
 
Хрущовська Ельвіна, учениця 9-Б класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАН (секція «Літературознавство»)
Керівник Кельман Г. Г., учитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої категорії»,  вчитель-методист
 
Кушнір Анастасія, учениця 11 класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАН (секція «Математика»)
Керівник Харабара В. П., учитель математики, «спеціаліст вищої категорії», вчитель-методист, Заслужений учитель Української РСР
 
Хореографічний колектив гімназії 
Переможці районного (І місце), обласного ІІІ місце фестивалю-конкурсу «Чисті роси».
Керівники: Бабій Г. П., Зла Н. Б.
Босак Даніела, Босак Ніка (дует)
Переможці районного (І місце), обласного ІІІ місце фестивалю-конкурсу «Чисті роси».
Керівник Кремінський В. О., учитель музики, спеціаліст вищої категорії

 

Шевчук Олександра, Ваданюк Вадим (дует)
Переможці районного (І місце), обласного І місце фестивалю-конкурсу «Чисті роси».
Керівник Серотюк П. Ф., Заслужений працівник культури
 
Агітбригада  «Ґроно калинове»
Переможці районного (І місце), обласного ІІІ місце обласного  конкурсу  колективів екологічної просвіти
Керівники: Азімова В. С., Кремінський В. О.
2014/2015 н. р.
 
 
 
 
 
2013/2014 н.р.

Урядова Тетяна, учениця 10-А класу, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка.

Керівник Кельман Г.Г., учитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої категорії», вчитель-методист.

 

 

Метрусь-Марущак Тетяна, учениця 11-А класу, переможець (І місце)

обласного етапу Всеукраїнської  краєзнавчої експедиції

учнівської молоді  «Моя Батьківщина - Україна»

(напрям «Із батьківської криниці»).

Керівник Зла Л.В., учитель історії, «спеціаліст  першої категорії».

 

 
2012/2013 н.р.
 
Бабій Роксолана, учениця 10-А класу, переможець (ІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів
БМАН (секція «Математика»), 2013 р.
Керівник Харабара В.П., учитель математики, «спеціаліст вищої категорії», вчитель-методист, Заслужений учитель Української РСР
 
 
 
 
Шамбра Мирослава, учениця 3(7) класу, переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики.

Керівник Урсатій Л.М., учитель математики, «спеціаліст вищої категорії»

вчитель-методист

 

Бабій Роксолана, учениця 10-Акласу, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

Керівник Бабій А.П., учитель англійської мови, «спеціаліст вищої категорії»

 

 

 

Олійник Діана, учениця 4(8) класу, переможець (ІІ місце) ІІІ етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка. 

Керівник Хрущовська І.С., учитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої категорії».

 

 

Тарабузан Назар, учень 7(11) класу, переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з екології.

Керівник Кувіла Ю.М., учитель екології, «спеціаліст першої категорії».        

 

 

 

Брижак Христина, учениця 4(8) класу, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з світової літератури.

Керівник Беженар Т.С., учитель світової літератури, «спеціаліст вищої категорії», вчитель-методист.

 

Продан Єлизавета, учениця 11-А класу, переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з педагогіки і психології.

 

Керівник Продан М.В., психолог гімназії, «спеціаліст першої категорії».                 

 

 

Урядова Тетяна, учениця 9-А класу, переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка. 

Керівник Кельман Г.Г., учитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої категорії», вчитель-методист.

 

Шевчук Оксана, учениця 5(9) класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів

БМАН (секція «Географічне краєзнавство»).

Керівник Каруценко В.Т., учитель географії, «спеціаліст вищої категорії», вчитель-методист.

Шевчук Оксана, учениця 5(9) класу, переможець (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу з українознавства. 

Керівник Яковенко Г.В., учитель українознавства,  «спеціаліст вищої категорії», старший вчитель

Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Прогноз погоди
Пошук
Архів записів
Освіта
Педагогічна преса

Романківці 2019